Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Puław. Będzie druga druga?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 08:45 Powrót do artykułu
Pan Grobel jest bezkonkurencyjny nie ukrwajmy. 24 lata jego władzy pokazały jak miasto prężnie prosperuje. Czy nie szkoda oddać miasta komuś kto jest masażystą? Komuś kto pluje na swoje własne miasto od kilku lat? Zastanówmy się :)
 Zgadzam się w w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez ty sie ogarnij czlowieko a co on takiego zrobil za czyje pieniadze. Grobel WON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie chodzi o układy i dlatego nawet zresztą trzeba z tym skończyć ogólnie za długo już... 1. okręg pewniaki Seredyn Cytryński Jarząbek Kozik i.....? 2. okręg Szymańska Rzepkowski Tarłowski Pakuła Urbanowicz 3. okręg Krygier Ścibior Wójcik Kuszyk Bojarska Kowalczyk Sadurski 4 . okręg Maj/Grobel Matras Czeżyk Ścibior Przeżdiecki Co do 1 i 2 mam watpiliwości z jednym nazwiskiem co do 3 i 4 prawie pewność Prosze o opinie czy ok a może ktoś ma jakieś ale lub że np same 1 i 2 poza Pakuła....dziwne ze tak jest normalne ze reszta płotki ale takie mamy Puławy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grobla i jego klakierów już wystarczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zagłosuję na pana Maja. Pulawy muszą pójść do przodu! To facet rozsądny-może cos zrobi z tym holenderskim miasteczkiem. Nie da się z tym żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w listopadzie wycieczki zelaznego elektoratu grobla z wszelkich urzedow i instutucji panstwowych beda mialy pochod do urn. Urzedasy trzesa juz portami na myśl, ze przyjdzie ktoś nowy i rozgoni towarzystwo wzajemnej adoracji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wcześniej pod innym tekstem pisał jak będą wyglądać Puławy po drugiej turze. Nie wiadomo jeszcze kto "wygrał radę miasta". Paweł żeby wygrać musi zgarnąć głosy Bożeny. To nie będzie takie latwe bo wyborcy Grobla i Krygierowej to bardzo do siebie podobne osoby. I jedni i drudy są starsi, emeryci... Różnice między nimi sa bardzo niewielkie. Jeśli i PiS wprowadził sporo radnych i od Grobla weszły osoby, to raczej pozamiatane. Bo tutaj są zwykłe kalkulacje. Grobel wraz z radnymi z PiS-u normalnie się "dogada". Bożena nie będzie chciała bruździć bo pewnie mandat radnej ma i przy okazji cztery lata spokoju. Pewnie reszta PiS-u też. Jeśli wygrali radę to mają przewodniczącego i mają też wice... Staus quo mają zachowany. Gdy Paweł wygrywa z Groblem w II turze to całemu PiS-owi to nie po drodze. O Cytryńskim nie piszę, bo powód jest prosty. Ci wyborcy pójdą albo na Grobla, albo nie pójdą głosować.  
Grobel pojechał Bożenę w debacie że ta zacinkę zaliczyła i nie wiedziała co powiedzieć. Wydaje się, że Bożenka nie odpuści Januszowi i go nie poprze w II turze :)
 Tak.Zacięła się jak przy szkolnej tablicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni żądą nie on a poza tym to jest mniejszosc narodowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobię wszystko żeby dyktator grobel przegrał. Dość mam 26 letnich rządów nieudolnego faceta, który ma prawie 70 lat. To miasto nie ma żadnej oferty dla młodych, wszystko jest dostosowane dla geriatrii, najlepiej jest nastawiać skwerków i innych niepotrzebnych rzeczy.  Czas rozbić układy gdzie od x lat jest kółeczko wzajemnej adoracji i wciskanie po układach i układzikach. Tylko Paweł Maj, a nie lesne dziadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się zmobilizować bo wałkarze, postkomuniści od Cytryńskiego (nomen omen tacy sami jak on i jego tatuś) będą głosować na Grobla.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się. Popatrzcie jak Puławy się zmieniły na przestrzeni lat. Dużo w tym zasługi Pana Grobla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się. Popatrzcie jak Puławy się zmieniły na przestrzeni lat. Dużo w tym zasługi Pana Grobla.
  Jasne, zmieniły się na gorsze. Młodzi ludzie wyjechali, większością są starcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ten grobel z dziwisz danutą sabat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz grobel wygrał jak mówiłam na grupie puławy. Gratuluję :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zagram na festynie jak wygra Pan Janusz Grobel. Sprawdzajcie moją nową nutke, niebawem gram na Paradzie Równości. MAŚLANY - CAROLINA HERRERA (Prod. Esenes)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Włostowicach masa cyganów pojawiła się na głosowaniu - oczywiście głosowali ze strachu przed Majem, który zamierza im się dobrać do dupy :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Pana Cytrynskiego, który był najlepszym kandydatem. W nastepnej turze poprę Janusza Grobla jak moja rodzina i znajomi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Maj to taki pulawski Lepper. Nic konkretnego nie zrobił ale ludzie się nabierają, bo ciągle o Cyganach nawija. Prymitywne to strasznie, aż dziwne że tyle osób się na to łapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Maj to taki pulawski Lepper.  Nic konkretnego nie zrobił ale ludzie się nabierają, bo ciągle o Cyganach nawija. Prymitywne to strasznie, aż dziwne że tyle osób się na to łapie.
  Skończ bredzić i zapoznaj się z programem. Maj jest przede wszystkim młody i spoza układu. Dziadki  60+ niech idą na emeryturę, a nie bawią się w politykę. To, że chce edukować cyganów i wysłac ich do pracy to tylko cząstka jego działań. Lepiej się zapoznaj z czyms zanim będziesz majaczył w internecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy dajmy szansę Majowi! To swieza osoba bez układów - zanim kliku się jakiekolwiek zawiązać minie ładnych parę latek - jak po 5 latach się nie sprawdzi to go nie wybierzemy! Dla mnie i mojej rodziny prosty wybór - tylko Maj. A tym co wydaje się że mówi tylko o Cyganach niech poczytaj program! GROBEL chwali się tym co zrobił bo aż 25 lat pracował na to jak teraz wyglądają Puławy. Nie twierdzę, że źle wyglądają ale już dość potrzeba otwartości, chęci rozmowy i niesienia pomocy ludziom. Bo prezydent ma być sługa ludzi a nie odwrotnie: przyklejony do stolka wraz z jego klikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...